alekseymoon писал(а):ДА!
А ты не работаешь ?
PavKa писал(а):А ты не работаешь ?

PavKa писал(а):Но это надо изменить. Как ты не понимаешь.. речь идет о смене системы власти..
Да. четкой программы нет.. но революция это опыт.


Емеля писал(а):Так это выглядит в глазах всего мира, а не только в наших.
Емеля писал(а):что люди в Одессе, что люди в Харькове
Посмешил.. PavKa писал(а):Емеля мир не заканчивается Одессой и Харьковом..
PavKa писал(а):Сегодня был рок марафон в Литве с сбором пожертвований.. на теплые вещи и лекарства исключительно..

PavKa писал(а):Может твоя сила выступит в поддержку Майдана в Крыму ?
PavKa писал(а):Порой смотришь на это старшее поколение.. Саныча там, Меченого.. и начинаешь понимать что они не с тех героев советских фильмов пример брали..
... тому що бачу - розкажу
не бачачи ж - відчую сердцем
ти смерті перейшла межу
ти вже прямуєш у безсмертя...
..зреклися тебе, задля грошей та їжі
твої і дочки і сини
владають тобою переверні хижі
тебе не піднімуть вони
ти їм не потрібна весела та дужа
ти краща для них ледь жива
перевертні в сердці,тобі не одужать
а слава та воля, то тільки слова....
... мене будуть вчить українскої мови
канадські специ, та німецький поляк
доводили вже у приватній розмові
що мови не знаю, і що не козак...
..великий Кобзар блазії заспівали
а він свій щоденник російською вів!
та ви б на хресті його враз розіп*яли
якби він воскрес і думки розповів...
...Твоя Душа не в прапорі, не в гербі
Твоя Душа не силі зброї й митниць
але тебе з землі не можна стерти
поки живий, один хоч українець...
....Безсмертя в тебе вже не відібрать
завдячуй в цьому же своїм синам і дочкам милим
а нам дай змогу нову пісню заспівать
і втілити в ній людяності силу.
alekseymoon писал(а):Майдан, это восстание рабов за улучшение качества рабства. Рабы никогда не поймут свободных людей и наоборот.
Конституційна реформа, яку ініціюватиме опозиція і під яку залучатимуться кошти в рамках економічного пакету, передбачає низку трансформацій.
Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.
"Пакет реформ, під який залучатимуться кошти, передбачає низку трансформацій. Перше – країні потрібна політична стабілізація. У країні, яка фактично претендувала на членство в ЄС – під підкриттям влади викрадають, вбивають людей, нападають на журналістів", - заявив Яценюк.
За його словами, політична стабілізація передбачає внесення змін до Конституції.
"В Україні має бути парламент, який має повноваження, призначає уряд і дає квиток легітимності тим, хто представляє народ України на міжнародній арені", - зазначив він.
Говорячи про економічні реформи, Яценюк виділив ключову з них – демонополізацію.
"Зараз все в країні монополізовано. Ми хочемо, щоб в Україні розвивався бізнес, а не так, що фактично декілька людей володіють всією економікою", - заявив він.
Друге питання, за словами Яценюка – енергетика.
"Україна начебто отримала газову знижку від Росії, але ми бачимо, що це – політична знижка. Фактично Росія придумала такий механізм, як не пустити Україну до Європи…. В Україні вистачає власних джерел, щоб себе забезпечити. Це сланцевий газ, електроенергетика, власні видобутки газу і нафти. Крадуть надто багато", - додав Яценюк.
"Третє, про що ми маємо говорити – неймовірний обсяг корупції і боротьба з нею. БОротьба з розкраданням коштів дасть можливість менше позичати", - зазначив він.
Ще одна реформа – податкова: "Ми не можемо бути країною №1 у світі за кількістю податків".
"Також необхідні негайні реформи у банківській сфері – центрального банку і комерційних. Нам потрібні дешеві і довгі гроші, щоб люди отримували кредит не на три місяці, а на багато років, і з низькою ставкою, щоб могла створювати бізнес", - заявив Яценюк.
Однак, за його словами, жодна з цих реформ "не вартує нічого без реформи правоохоронних органів та судів".
"Немає іншого виходу для судів, окрім повної люстрації всього суддівського складу в Україні", - заявив Яценюк.
Також він додав, що реформа торкнеться і міліції, яка "за останні кілька років остаточно себе дискредитувала": "Скорочення кількості, відмова від "звірячих" назв та формування муніципальної міліції".
Як відомо, 1 лютого Яценюк заявив, що план врегулювання політичної кризи, який українська опозиція обговорює з західними партнерами, складається з чотирьох пунктів, у т.ч. піднімається питання економічного пакету:
"У випадку, якщо буде проведена конституційна реформа, Україна зможе отримати економічний пакет, якщо українська опозиція отримає всю повноту відповідальності за справи в країні".
Дмитрий булатов, лидер "Автомайдана", сегодня вылетел в европейскую страну. Ему пришлось продолжить лечение заграницей после того, как его попытались арестовать в больнице.
Самолет с Д. Булатовым недавно взлетел в сторону Риги с целью проведения профессионального лечения в европейской клинике. Там Булатов пройдет курс реабилитации после полученных пыток. Об этом на своей страничке в социальной сети Facebook сообщил народный депутат Петр Порошенко.
Legatus писал(а):Что хочет украинская оппозиция:
Меченый писал(а):Нет.

PavKa писал(а):В ЧЕРНОЕ МОРЕ ВОШЛИ ДВА АМЕРИКАНСКИХ ВОЕННЫХ КОРАБЛЯ

PavKa писал(а):А ты в курсе что по всему миру идут акции и митинги в поддержку Майдана. ? Сегодня был рок марафон в Литве с сбором пожертвований..на теплые вещи и лекарства исключительно..

alekseymoon писал(а):PavKa писал(а):В ЧЕРНОЕ МОРЕ ВОШЛИ ДВА АМЕРИКАНСКИХ ВОЕННЫХ КОРАБЛЯ
Демократизировать приехали.

коваль писал(а):А корабельная артелерия достанет до Киева по майданутым?
alekseymoon писал(а):Нет, только крылатые ракеты воздушного базирования или "Булава".
Хотя, от Одессы и "Искандер" достанет.
Дело в том что угораздило меня родиться и жить тогда прямо между тремя батареями балистических ядерных ракет подземного базирования 43 ракетной дивизии.Густо они тогда были натыканы на територии Украины.Я вырос под нависшей над головой незримой угрозой. Видимо люди,ответственные за пуск ракет из за океана, наводили свои ракеты на мой дом и эти мысли я улавливал.Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5