Vitalii Chepynoga писал(а):Vitalii Chepynoga 2 ч. · Киев ·
Сергій Власенко торгує чєловєчеськими органами налєво й направо, - розповідає нам телеканал "Росія"... Почки там всякі, серця, глаза, альвеоли, гланди, ноздрі і тому подобноє... Але іногда некачественний товар дає, туди його в качель, - і на нього за це оруть німецькі заказчики. Мабуть часть почок все ж таки сепаратистські, а в сепаратистів самі знаєте які почки... Ну Власенко обіщав ісправиться. Яволь, май фюрер каже, - більше цього не повториться... Про що телеканал "Росія" не розказав - так це про срив Власенком поставок органів для Кремля. Недавно вони заказали йому новий мозг. Та не для кого небудь, а для самого Владіміра Владіміровича... І от прийшла посилка, собрались всякі научні світила та акадєміки із інстітута Скліфасовського, одкривають вони її, а там не мозк, а чєловєчеській хуй в натуральну величину... Лежить на льоду і загадочно мерцає і переливається фіолєтовим цвєтом... То вони сначала сказали: їдріть твою мать, цариця небесна, - це ж хуй... Ну потом всьо равно вживили його в голову прєзідєнту...І нічого, прийнявся... Ніхто даже не замітив ніяких ізмінєній
Vitalii Chepynoga писал(а):"Камсамольска правда" продовжує кримські анали... В свєжому номері вони в частності спростовують вигадки українських ЗМІ про те, що Крим порожній і в качестві доказатєльств ставлять фоторепортаж про якусь "Мірцающу Ялту"... Особенно вбив наповал підпис під одним фотошедевром... "Обратите внимание: в три часа ночи возле памятника Владимиру Ильичу Ленину, на маленьких лодочках-лебедях катаюся маленькие дети"... Повний хардкор... Фільм ужасів. В три часа ночі! Коло Леніна!!! Малєнькіе дєти!!! На лодочках!!!! Прикиньте, якщо у них ще й очі світяться!!! Омен якийсь. Гоголь! Ніч перед Різдвом і "Вій"... Я б тікав... Фотографія заканчується ігривим прізивом: "А вашим дєтям слабо?"... -Да, нашим слабо. Бо якщо маленькие дети на лодочках-лєбєдях в три часа ночі коло пам’ятника Леніну, - то де в цей час їх родітєлі і чим вони занімаються - даже страшно представить...





самопроявляйтесь
я бы Муна не цензурировал- может ему станет когда то стыдно. Помнится мне время когда пацреоты рашисты недоуменно пожимали плечами: где Россия,какая Россия в Украине?
И вот они самозабвенно обсуждают конфликт российского политика с российским террористом произошедший на территории украинской державы 
